x
Ücretsiz Kargo 75 ve üzeri kargo bizden
İade ve Değişim 14 gün içinde iade imkanı
Güvenli Alışveriş SSL Sertifikası ile güvendesiniz

Çocuk Bot

Çocuk bot modelleri ayağı kavrayan ve üşümesini engelleyen modelledir. Çocuklarda ayakkabı seçimi oldukça önemlidir. Her geçen gün büyüyen çocukların sağlıklı ve rahat ayakkabı giymeleri gerekmektedir. Burada görev ebeveynlere düşmektedir. Anne ve babalar çocukları için en doğru ve rahat ayakkabıyı seçmeleri gerekmektedir. Çocuklarınız için en doğru ayakkabıyı seçmek için doğru yerdesiniz!

Çocuk bot modelleri günümüzde birçok farklı modellerde karşımıza çıkar. Hem erkek hem de kız çocukları için üretilmiş olan bu ayakkabı modelleri daha çok kış aylarında tercih edilmektedir. Bot modelleri genel olarak kalın tabanlı, ayağı soğuktan ve sudan koruyan, bileği kavrayan modellerdir. Botlar genel olarak normal ayakkabı modellerine göre daha ağır ayakkabılardır. Bunun nedeni ise daha kalın deriden ve tabandan yapılıyor olmasıdır. Çocuklarınıza bot alırken mutlaka bu duruma dikkat etmelisiniz. Çok ağır modelleri almamalısınız. Ağır modeller çocuklarınızın hareket etmesini engeller ve çabuk yorulmasına neden olur. Kışlık ayakkabılar olarak da adlandırılan bu modeller su geçirmez özelliğe uygun olarak yapılırlar. Genellikle için yündür veya ayağı sıcak tutması için uygun bir malzeme kullanılmıştır. Bağcıklı ve bağcıksız birçok modeli bulunmaktadır. Hem erkek çocuklar için hem de kız çocuklar için birbirinden farklı desenli modeller bulunmaktadır. Ayak bileğini kavrayan bu ayakkabı modelleri daha uzun da olabilmektedir. Görünümü her ne kadar önemli olsa da asıl önem taşıyan çocuğunuzun ayağının rahatlığıdır. Mutlaka çocuklarınızın ayak yapısına uygun modelleri tercih ediniz. Ayakkabının tam oturup oturmadığına, sıkıp sıkmadığına dikkat ediniz. Ve en önemlisi uygun ve düzgün malzemelerin kullanılmış olmasına özen gösteriniz. Ayakkabı tercihi yapmadan önce mutlaka rahatlığına ve sağlıklı olup olmamasına dikkat ediniz.

Sistemiz üzerinde çocuklarınız için rahat ve şık çocuk bot modelleri bulunmaktadır. Oldukça ucuz fiyatlardan satın alabileceğiniz bu ayakkabı modelleri hem sağlıklı malzemelerden üretilmiştir hem de oldukça rahattır. Yapmanız gereken sadece çocuğunuzun ayak numarasından tam olarak emin olmak ve sipariş vermektir. Suya, kışa ve soğuğa dayanıklı bot modellerimiz kış aylarında çocuklarınızın ayaklarını temkinli tutarken aynı zamanda rahat hareket etmelerini de sağlamaktadır. Dilerseniz aşağıdaki modellerimizi inceleyebilir ve seçim yapabilirsiniz.


Kampanyalardan habersiz kalma!