x
Ücretsiz Kargo 75 ve üzeri kargo bizden
İade ve Değişim 14 gün içinde iade imkanı
Güvenli Alışveriş SSL Sertifikası ile güvendesiniz

Sandalet / Terlik

Sandaletler ve terlikler özellikle yaz aylarında tercih edilen modellerdir. Bu ayakkabı modelleri genelde açıktır ve ayakların hava almasını sağlarlar. Pek çok çeşidi bulunan bu model ayakkabılar hem topuklu hem de topuksuz olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca parmak arası ve düz modelleri bulunmaktadır. Bu modellerle şıklık ve zerafeti yakalayabileceğiniz gibi aynı zamanda günlük rahatlığı da yakalayabilirsiniz. Doğru seçimler sonucunda hem ayakta terleme meydana hem de koku oluşumu engellenir.

Sandaletler arkadan ya da önden bağlanan ayakkabı modelleri iken terliklerde herhangi bir bağlama bulunmamaktadır. Daha serbest modellerdir. Her iki modelde yaz aylarında kadınlar tarafından oldukça tercih edilmektedirler. Fakat terlikler evde de giyilebilen modeller olduğu için kışın evde de giyilebilmektedir. Özellikle ayağı sıcak tutması için yünlü modelleri bulunmaktadır. Ev terliklerinin de topuklu, topuksuz, dün ve ortopedik modelleri bulunmaktadır. Ayak sağlığı sadece dışarda kullandığımız ayakkabı ve terlik modellerine bağlı değildir. Evde iş yaparken de ayaklarımız yorulmaktadır ve bu nedenle doğru modelleri kullanmak gerekmektedir.

Terlik ve sandaletler sade renklerden oluşabileceği gibi aynı zamanda daha renkli modelleri de bulunmaktadır. Burada asıl önemli olan sizin tarzınızı yansıtması ve rahat olmasıdır. Rahat olmayan modeller bir zaman sonra ayağınızda ağrıya neden olur. Bu tarz durumlarla karşılaşmamak için hem ayak şeklinize uygun modeli almalısınız hem de terlik ya da ayakkabının kaliteli malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Kaliteli olmayan malzemeler ayağınıza terlemeye yol açar bu da koku ve tahriş gibi cilt problemlerinin ortaya çıkmasına neden olur. Bu rahat ayakkabı modellerinin hemen hemen her rengi ve modeli bulunmaktadır. Deri modellerin yanında aynı zamanda kumaş modeller de yer almaktadır. Yapmanız gereken istediğiniz modeli belirlemek ve ayak rahatlığınıza göre seçim yapmaktır. Her yaşta kadının kullanabileceği bu yazlık ayakkabı modelleri her tarza uygun çeşitleriyle sizlere sunulmaktadır. Yazın ayaklarınız nefes alsın ve rahat olsun istiyorsanız bu modeller tam olarak size göre. Sitemiz üzerinden terlik ve sandaletleri inceleyebilir; ayak şeklinize uygun ve tarzınızı yansıtan modeli seçip hemen sipariş verebilirsiniz.


Kampanyalardan habersiz kalma!