x
Ücretsiz Kargo 75 ve üzeri kargo bizden
İade ve Değişim 14 gün içinde iade imkanı
Güvenli Alışveriş SSL Sertifikası ile güvendesiniz

Düz Babet & Ayakkabı

Babet ayakkabılar eğer kısa bir tanım yapacak olursak kısa ökçeli kadın ayakkabısıdır diyebiliriz. Genel olarak bu ayakkabı modelleri düz ve hafif oldukları için genelde birçok kadın tarafından tercih edilmektedir. Birçok çeşidi bulunan bu ayakkabılar şık ve nazik görünümü ile kıyafetlerin altında oldukça şık olmaktadır. Hem şık hem de rahatlığı yakalamak isteyenlerin tercihi olan babet ayakkabılar ,günlük hayatta ve iş hayatında oldukça tercih edilmektedir. Farklı tarzları ve modelleri sayesinde hem günlük hayattaki kombinlerinize hem de iş hayatındaki kombinlerinize uyum sağlar. Babet ayakkabılar her ne kadar şık ve zarif modeller olsalar da seçim yaparken mutlaka rahatlığına dikkat etmelisiniz.

Günümüzde bu şık ayakkabıların hemen hemen her rengi ve modeli bulunmaktadır. Deri modellerinin yanında yazlık bez modeller de bulunmaktadır. Kolay kullanımı sayesinde birçok kıyafetle kombinleyebilir ve şık görünüm elde edebilirsiniz. Babet ayakkabı modellerinin düz, dantelli, desenli, deri gibi birçok modeli bulunmaktadır. Bazı kadınlar babetleri sade ve düz renklerde severken kimileri daha renkli modelleri tercih etmektedir. Aslında burada önemli olan kombine yakışması önemlidir. Bunların haricinde en önemli husus ise ayakkabının rahatlığıdır. Bu ayakkabı modellerinin hem düz tabaları hem de hafif topuklu modelleri bulunmaktadır. Ayak şekliniz eğer düz tabansa ona göre eğer çukur tabansa ona göre model seçmelisiniz.

Günlük hayatta babetler çok rahat olduğu için kullanan birçok kadın vardır. Belirttiğimiz gibi eğer ayakkabı da rahatlığı yakalamak istiyorsanız hem kaliteli hem de ayak şeklinize en uygun modeli tercih etmelisiniz. Aksi taktirde ayaklarınız ağrı meydana gelebilir. Bu da gün içerisinde rahatsız olmanıza neden olur. Bu ayakkabı modelleri hafif oldukları için ayağınızda ağırlık yapmaz. Bu nedenle gün içerisinde rahatça hareket edebilirsiniz. Ayaklarınızı yormaz ve engellemez. Tabi ki tüm bu sonuçları elde etmek için kendinize uygun modeli seçmelisiniz. Ayak şeklinize uygun modeli seçmek ayak sağlığınız açısından önem arz etmektedir. Sitemiz üzerinden ayak şeklinize uygun ve tarzınızı yansıtan modeli seçip sipariş verebilirsiniz. Bu ayakkabı modelleri sayesinde hem rahat hem de şık gözükebilirsiniz.


Kampanyalardan habersiz kalma!