x
Ücretsiz Kargo 75 ve üzeri kargo bizden
İade ve Değişim 14 gün içinde iade imkanı
Güvenli Alışveriş SSL Sertifikası ile güvendesiniz

Outlet

Outlet kelimesinin asıl kaynağı ingilizce kökenlidir. Bu kelimenin alışveriş olarak kullanılan anlamı sezon sonu, geçmiş sezon ya da vitrinde kalmış ürünler anlamına gelmektedir. Yeni sezon ürünlerden kalanlar ve satılmayanlar sezon sonunda outlet adı altında daha ucuza satılmaktadır. Outlet ürün satın almak ekonomik açıdan her zaman daha uygundur. Sezon başında oldukça pahalıya satılan bir ürün sezon sonunda tek kaldığı için outlet kategorisine girer ve fiyat olarak daha da ucuzlar. Bu sayede daha ekonomik bir alışveriş yapmış olursunuz. Outlet denince akla gelen diğer özellik ise hasarlı ürünlerdir. Bazen bir dikiş hatası bile bir ürünü outlet yapabilir. Yani bu ürünün eski ya yıpranmış olduğu anlamına gelmemektedir. Bazı ayakkabı numaraları az tercih edildiği için sezon sonunda outlet olabilir ve bu fiyatının daha uygun olması anlamına gelmektedir. Yani kısaca outlet tercih edilmeyen bedenlerin ve satılmayan ürünlerin sezon sonunda ucuzlaması anlamına gelmektedir.

Outlet alışveriş yapmak bütçenize daha uygun gelebilir. Oldukça pahalı olan modelleri sezon bittikten sonra uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Hatta sezon sonu yapacağını alışverişler bir sonraki sene için oldukça işe yarabilir. Bunu örneklendirecek olursak, yaz sezonu sonunda yapacağınız alışveriş ile tercih ettiğiniz ürünleri bir sonraki sene giyebilirsiniz. Böylece hem ekonomik alışveriş yapmış olursunuz hem de aynı kalitedeki ürünü daha ucuza almış olursunuz. Outlet ürünler birçok eşyada kaşımıza çıkmaktadır. Ayakkabı konusunda da outlet ürünler mevcuttur. Yeni sezon bir ayakkabı sezon sonunda eğer outlet olursa daha ucuz ve ekonomik olabilir. Bu her ayakkabının kalitesine ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. Sitemiz üzerinde outlet kategorisinde birçok model bulunmaktadır.

Sizler de burada ki modelleri inceleyebilir ve size uygun gelen modeli sipariş verebilirsiniz. Outlet ayakkabı satın alarak uygun ve ekonomik alışveriş yapmış olursunuz. Hem kadın hem erkek hem de çocuk ayakkabılarında her türlü modelde ayakkabı modeli bulabilirsiniz. Tabi ki bu kategori de hem model ve numara bulunmamaktadır. Fakat ürünleri inceleyerek size en uygun modeli seçebilir ve ekonomik alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.


Kampanyalardan habersiz kalma!