x
Ücretsiz Kargo 75 ve üzeri kargo bizden
İade ve Değişim 14 gün içinde iade imkanı
Güvenli Alışveriş SSL Sertifikası ile güvendesiniz

Platform

Platform ayakkabılar, tabanları diğer ayakkabılara göre daha yüksek olan ayakkabı modelleridir. Bazı çeşitlerinde taban ve topuk aynı yükseklikteyken bazılarında ise topuk tabandan daha yüksektir. Yüksek topuklu ayakkabılarından oldukça tercih edilen bu modeller genel olarak ayakların daha rahat ve sağlıklı olması için geliştirilmiştir. Günümüzde birçok kadın topuklu ayakkabı giydiğinde daha rahat olabilmek için platform modelleri tercih etmektedirler. Özellikle yüksek topuklu ayakkabı modellerini seven ve tercih den kadınların platform modelleri tercih etmeleri onların daha rahat olmasını sağlayacaktır.

Tarihi çok eski yıllara dayanan bu ayakkabı modelleri her yüzyılda kadınların tercihi olmayı başarmıştır. Çok eski zamanlarda topuklu ayakkabı yüksek zümreli insanlar tarafından giyilebiliyordu. Ayrıca oldukça yüksek topuklu modeller tercih ediliyordu. Öyle ki en yüksek topuğu ve kırmızı renkli topuklu ayakkabıyı sadece soylular giyebiliyordu. Bu zaman içerisinde değişiklik göstererek daha güzel bir hal almıştır. Platform topuklu ayakkabı modelleri diğer topuklu modellere göre daha rahattır. Ağırlığı sayece topuğa yansıtmayan bu ayakkabı modelleri, ağırlık merkezini taban göre yayarak ayakların daha rahat olmasına yardımcı olmaktadır. Platform ayakkabı modelleri normal ayakkabı modellerinin vermiş olduğu rahatsızlığı gideren modellerdir. Bu ayakkabılar giyildiğinde hem çok kibar bir görüntü oluştururken hem de rahat olmaktadırlar. Eğer yüksek topuk tutkunuz varsa platform modelleri tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır. Çünkü bu ayakkabılarda yüksek topuk giymek rahatsızlık verici değildir. Alt tabanı kalın olduğu için daha rahat denge kurmanızı ve gün içerisinde oldukça rahat olmanızı sağlar.

Hem zarif hem de şık bir görünüm sağlayan platform topuklu ayakkabılar aynı zamanda rahatlık açısından da tercih edilmektedir. Platform ayakkabılar son dönemlerde birçok kadının tercihi haline gelmiştir. Kombinlerinze renk ve şıklık katan bu ayakkabılar oldukça uygun fiyatlarla karşımıza çıkmaktadır. Süet ve deri gibi birçok modeli ve çeşidi bulunan bu ayakkabılar aynı zamanda renk açısından çok zengindir. Şıklığınızı tamamlamak, daha çekici ve güzel görünmek için platform ayakkabı siparişi verebilirsiniz. Sitedeki ayakkabı modellerini inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz. Bırakın hem tarzınız hem de şıklığınız göz kamaştırsın...


Kampanyalardan habersiz kalma!