x
Ücretsiz Kargo 75 ve üzeri kargo bizden
İade ve Değişim 14 gün içinde iade imkanı
Güvenli Alışveriş SSL Sertifikası ile güvendesiniz

Erkek Klasik Kundura

Erkek klasik kundura modelleri genel olarak günümüzde farklı çeşit ve modellerde üretilmektedir. Ger tarza ve isteğe göre farklı farklı modelleri bulunan klasik kundura ayakkabılar genel olarak klasik giyimlerle tercih edilmektedir. Maskülen, sivri burun, köseli ve yuvarlak burun gibi birçok ayakkabı modeli bulunmaktadır. Maskülen tarzda ayakkabılar genel olarak oxford modeller olarak bilinmektedirler. Bu ayakkabı modelleri günümüzde oldukça trend olan modellerdir. Şık duruşu ve kattığı ayrı havası sayesinde birçok erkeğin tercihi haline gelmiştir. Bu ayakkabı modelleri aynı zamanda oldukça rahattır. Gün içerisinde oldukça rahat bir şekilde hareket etmenizi sağlayan ve hareketlerinizi kısıtlamayan bu ayakkabı modelleri sivri burun ve yuvarlak burun klasik ayakkabı modellerine göre daha maskülen ve serbest ayakkabılardır. Yuvarlak ve sivri burunlu klasik kundura modelleri de birçok erkek tarafından oldukça tercih edilmektedir. Özellikle klasik takım elbiselerle giyilen ve tercih edilen bu ayakkabı modelleri şık görünümü sayesinde kombine ayrı bir hava katmaktadır. Her erkeğin kendine özel tarzı ve zevki vardır. Bu nedenle klasik kundura ayakkabılar birden fazla çeşide sahip olmaktadır. Kimileri parlakken kimileri süet, kimileri bağcıklıyken kimileri tokaları, kimileri daha kalın topukluyken kimileri daha ince topukludur.

Kundura ayakkabı satın alırken derisinin hakiki deri ya da kaliteli malzemelerden üretilen deri olmasına dikkat ediniz. Çünkü bu tarz ayakkabılar ayakta terleme yapabilecek ayakkabılardır. Bu nedenle kaliteli ayakkabı tercihi yapınız. Kaliteli ayakkabılar ayağı terletmez ve koku yapmazlar. Klasik kundura ayakkabı seçimi yaparken görünüşünden ziyade ayak şeklinize uygunluğuna dikkat ediniz. Ayağınıza uygun ayakkabılar gün içerisinde rahat hareket etmenizi sağlar ve ayaklarınızı ağrıtmaz. Eğer ayakkabı ayağınıza uygun değilse ayağınızı ağrıtabilir, sıkabilir. Bu da gün içinde rahatsız olmanıza neden olur. Rahat hareket etmek ve ayakkabıdan rahatsız olmamak için uygun numarayı ve uygun modeli seçmeniz gerektiğini unutmayın.

Sitemiz üzerinde sizler için uygun birçok klasik kundura ayakkabı modeli bulunmaktadır. Burada bulunan modelleri inceleyebilir ve size en uygun modeli seçerek sipariş verebilirsiniz. Unutmayın ki kombini ve şıklığı tamamlayan ayakkabılardır. Ayakkabılar sizin tarzınızı yansıtır.


Kampanyalardan habersiz kalma!