x
Ücretsiz Kargo 75 ve üzeri kargo bizden
İade ve Değişim 14 gün içinde iade imkanı
Güvenli Alışveriş SSL Sertifikası ile güvendesiniz

Erkek Bot

Bot ayakkabılar çok eski zamanlarda Mezopotamya, Yunan, Bizanslılar ve Türkler tarafından siyah, kırmızı ve sarı renklerde giyilen ayakkabı modelleridir. Günümüzde de kış aylarında tercih edilen ve üşümeyi engellemek amacıyla üretilen ayakkabı modelleridir. Hemen hemen bilek hizasının biraz üzerinde olan bu ayakkabılar genel olarak kalın tabanlı modellerdir. Hemen hemen her yıl birçok erkek tarafından tercih edilen botlar renk ve model açısından oldukça zengin ayakkabılardır. Normal ayakkabılara göre çok hafif ağır olan bu ayakkabı modelleri su ve soğuk geçirmeme özelliğine sahiptir. Yüksek tabanı sayesinde soğuğu tamamen kesen botlar hem spor hem de şık bir görünüm sağlamaktadır.

Kış aylarında günlük hayatta oldukça rahat bir şekilde kullanabileceğiniz botlar, ayağınızı ağrıtmaz ve yormaz. Bu özellikleri sayesinde ayak sağlığınız için oldukça uyumludur. Kış aylarında hem hasta olmamak hem de ayaklarınızın rahat olmasını istiyorsanız mutlaka bot ayakkabı modellerini tercih etmelisiniz. Her tarza ve her yaşa uygun olarak üretilen bu kışlık ayakkabı modelleri ile hem ayaklarınızı koruyabilir hem de kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Botlar aslında normal ayakkabı modellerine göre daha kalın duruşlu modellerdir. Ama yapısı itibariyle kış aylarında kaymayan ve su geçirmeyen özelliklere sahip olmaktadırlar. Erkekler için günümüzde üretilen oldukça şık bot modelleri bulunmaktadır. Çalışan erkekler için deri ve daha kibar modeller bulunurken, spor tarzda modellerde bulunmaktadır. Her yaşta erkeğin giyeceği model ve tarz farklı olduğundan günümüzde birçok model karşımıza çıkmaktadır.

Bot alırken mutlaka kaliteli malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat ediniz. Kaliteli bot satın almak ayak sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Öyle ki kaliteli malzemeler kullanılmayan botlar gün içerisinde ayağınızı üşütebilir, su geçirebilir, koku yapabilir. Bu durumlar hem keyfinizi kaçırır hem de sağlığınızı olumsuz etkiler. Bu nedenle bot satın alırken tarzını yansıtmasının yanı sıra rahatlığına ve kalitesine de dikkat ediniz. Ayak sağlığınız bu durumda en önemli husustur. Hem ayak şeklinize hem de botun kalitesine göre tercih yapınız. Hemen şimdi sitemizde bulunan bot modellerini inceleyebilir, bütçenize ve tarzınıza uygun kaliteli bot siparişi verebilirsiniz.


Kampanyalardan habersiz kalma!